tłumacz
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych obecnych i przyszłych Klientów, proponujemy usługę przesyłania tekstów do tłumaczeń przysięgłych i zwykłych języka angielskiego za pomocą emaila.

Jak zlecić wykonanie tłumaczenia internetowego:

1.
Na adres biuro@tlumaczangielskiegoonline.edu.pl należy wysłać dokumenty w formie skanów lub zdjęć zrobionych aparatem fotograficznym.
2. Po otrzymaniu dokumentów, w ciągu godziny, bezpłatnie wycenimy tłumaczenie oraz określimy termin jego wykonania – przeważnie 1 lub 2 dni robocze.

UWAGA: Jeśli nie odpowiemy na Państwa wiadomość w ciągu 2 godzin, prosimy uprzejmie skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem skype/gg. Zdarza się czasem, z przyczyn niezależnych od nas, iż niektóre wiadomości od naszych potencjalnych klientów są traktowane jako spam i automatycznie usuwane z naszego serwera pocztowego.

3. Po zaaprobowaniu warunków wykonania usługi, Klient zobowiązany jest dokonać płatności za tłumaczenie, w całości kwoty lub jej połowie (w tym przypadku zapłata za drugą cześć następuje przy odbiorze dokumentów wysłanych za pobraniem).


Dane do przelewu:
Biuro tłumaczeń LOGOS Iwona Styczyrz
41-200 Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20
ING Bank Śląski: 44 1050 1269 1000 0090 7699 2842
Uwaga: Dla firm warunki płatności za zlecenia ustalane są indywidualnie

4. Natychmiast po zaksięgowaniu opłaty za zlecenie lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu przystępujemy do tłumaczenia.
5. Tłumaczenie przysięgłe wysyłamy do Klientów wyłącznie listem poleconym priorytetowym lub przesyłką kurierską, natomiast tłumaczenia zwykłe przesyłamy emailem.
6. UWAGA: zlecenie tłumaczenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem mojego regulaminu świadczenia usług dostępnego tutaj
Regulamin
oraz stanowi moją zgodę na przetwarzanie danych i realizację pozostałych postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej Rozporządzenie 2016/679, a także potwierdzenie zapoznania się z polityką Biura tłumaczeń LOGOS Zenon Styczyrz w zakresie przetwarzania moich danych osobowych, którą można pobrać klikając na poniższy odnośnik
Polityka LOGOS Zenon Styczyrz w zakresie ochrony danych osobowych

Jeżeli jeszcze nie jesteście Państwo przekonani proszę zapoznać się z referencjami zamieszczonymi TUTAJ.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.
logo